Süryani Büyüsü

Süryani büyüleride en etkili büyü çeşitlerin bir tanesidir.

51 yorum

 1. Ayan :

  süryani büyüsünde Bedirhan en iyi isim benim gözümde kendisi. eltim ve ben kocalarımızı kendimize daha çok bağlamak için kendisine işlem yaptırmıştık. beklediğimizden de iyi sonuçlar aldık

 2. Ahmet :

  daha önce medyumlara hiç inanmazdım bir kaç medyum tarafından dolandırıldıktan sonra iyice inancımı yitirdim sonunda baransel hocayla tanıştım 7 gün önce bana süryani büyüsü işlemi yaptı sonuçları almaya başladım herşey istediğim gibi gidiyor gercekten işinin ehli bir insan

  • Cemal :

   Merhaba bende iki gün oldu bir hocayla çalışmaya başladım sonucu kaç günde alırım hoca hakkinda çok olumlu yorum aldim inşallah istedigimiz sonucu alırız çünkü hoca geceleri çalışıyorum dedi gündüz sadece biraz konuşuyoruz oda gönlünü ferah tut diyor ben o kadar rahat değilim zamanım çok az kaldı

 3. Buket :

  Süryani büyüsü yaptırmak isteyen herkese musul hocayı tavsiye ediyorum. En iyi sonuç veren medyumlar dan biri olan musul hocayla 9 gün süren çalışmamız sonrası çok iyi sonuç aldim,evlilik hayatım bitmek üzereydi hocam sayesinde hersey düzeldi , musul hocayla iletişim kurmak için 0537 580 03 64 görüşün.

 4. Atalay :

  4 aydır ayrı oldugum kız arkadaşıma baransel hocamın yaptıgı süryani büyüsü sayesinde tekrar kuvştum.dilerim bir ömür boyu hiç ayrılmayız ve evliliğimiz en kısa sürede olur

 5. Tolga :

  Arkadaşlar istediğiniz büyüyü değil de size süryani büyüsünü önerirse BARANSEL HOCA sakın reddetmeyin ona bırakın. En güzel yaptığı büyü süryani büyüsüymüs meğer bende sonradan öğrendim. 21 gün sürecek dedi daha 18 gün oldu sonuç vermeye başladı süryani büyüsü.

 6. Keyfimyerinde :

  teşekkürler hocam arkadaşlar süryani büyüsü için medyum baransel ile çalıştığıma çok memnunum SÜRYANİ BÜYÜSÜNDE MEDYUM BARANSEL 1 NUMARA . telefon numarasıda sitesinde var. iletişime geçmek isterseniz 0535 636 62 82 yi arayın.

 7. EREN :

  Ben yıllarca sevdiğimden uzak kaldım. Sevdigim kişinin ailesi beni istemediği için. Sevdigim kızı benden kaçırır gibi getirdiler. Haber bile alamıyordum. Medyum musul hocam geri getirme büyüsü için 37 gün verdi sevdigim kız beni aradı yerini söyledi. Çok şükür beni sevdigini unutmadıgını böyle olması gerektigini. Şimdi sevdigim kızı kaçırısam mı diye düşünüyorum. musul hocam bu konuda size danışmak istiyorum. Sayenizde haber aldım bu konu hakkında konuşalım musul hocam çözüm bulun bana.

 8. Mine :

  Sürekli eşimle aramıza giren kara kedi kaynanam için bende en sonunda süryani büyüsüne başvurdum. O kadar kötü şeylere maruz kalıyordum ki anlatılcak gibi değil yani. Tavsiye üzerine emirhan hocayla çalıştım bende kaynanamı hayatımdan uzaklaştırdım sonunda. 16 günde sonuç aldığım süryani büyüsünü herkese tavsiye ediyorum özellikle medyum emirhan ile yapılan süryani büyüsünü kesinlikle denemelisiniz.

 9. NAİME :

  MUSUL HOCAYI ÇOK TAVSİYE EDİYORLAR BENDE KENDİSİNE GİTMEK İSTİYORUM AMA TELEFON NUMARASI VARSA VERİRMİSİNİZ ARKADAŞLAR.

  • Sultan :

   Arkadaşım gerçekten çok iyi hoca sana iyikide tavsiye etmişler bende numarası yok ama burdan birisi yazar sana.

  • Leman :

   musul hocanın numarası var. sana büyülerinizde başarılar dilerim süryani büyüsünüde etkili yapıyor bu arada, musul hocanın telefon numarasını almak istiyorsan ben yazayım 0537 580 03 64

 10. Ayşe :

  Bedirhan hoca çok anlayışlı biri 2 gün önce işlemlere başladık sabırsızlıkla bekliyorum

 11. GerçekMedyumKim :

  Ben gerçek bir medyum arıyorum Süryani Büyüsü yaptırıcam onun için gerçek bir medyum ile çalışmak istiyorum.

  • Eniyimedyumlar :

   Bu sitede ismi geçen medyumları araştırdım ben arkadaşım tek tek hepsi öok iyi güvenliri hoca gözün kapalı birini seçebilirsin.

 12. Figen :

  musul hocam ile bi çok çalışmamız oldu allah ondan bin kere razı olsun hayatımı düzene soktu en son yaptırmış olduğum süryani büyüsünde çok güzel sonuçlar aldım.

 13. Nurgül :

  Ben medyum musula geçen hafta Süryani büyüsü yaptırdım şu an beklemedeyiz umarım başarılı sonuçlar alırız

 14. Funda :

  medyum baransel ile bende çalışmaya başladım. daha 5 gün oldu ama süryani büyüsünün tutacağına inanıyorum. sonucu buradan yazarım arkadaşlar.

 15. Zeynep :

  Kocam beni hayat kadınıyla altaıyordu. Ona degerli hediyeler bile almaya başlamıştı. Kötü bir kadın için yuvamı yıkmak istemiyordum. Medyum Bedirhan hocaya ulaştım. Ayırma büyüsyle onları ayırdı Bedirhan hocam sonra da kocamı bana bağladı. Çok başarılı sonuçlandı Medyum Bedirhan hocamın emegine saglık. Aramak isterseniz 0535 636 85 23 numarası bu

 16. Selma :

  ilk defa büyüydü medyumdu işlerini araştırıyorum. çok amansız bir aşka tutuldum senelerdir. medyum musulun methini başka sitelerde de okudum. kendisiyle iletişime geçip süryani büyüsü yaptırdım. çok şükür o insan artık bana deli divane oluyor

 17. Esma :

  ben armağan hoca ile çalıştım. yıkılan yuvamı onun vesilesiyle kurtarıp kocamı yuvasına geri döndürdüm. allah razı olsun. kafamda onlara soru işaretiyle kendisiyle iletişime geçmiştim ama sonuç o kadar güzel ve hızlı oldu ki her şüphem için hakkını helal etsin.

 18. CEREN :

  medyum barensel hocama gittiğimde çok derin aşk acısı çekiyordum. bana ayrıldığım sevgilimin süryani büyüsü yaptırdığını söyledi tarifini de vererek. gözümün ondan başkasını görmemesi ve köpek gibi kulu kölesi olmam için bana büyü yaptırmış artık benden vazgeçince de kendisi ayrılmış. bunun yüzünden bütün kısmetlerim de kapanmış. medyum barensel de büyüyü bozmak için işlem yaptı ve ben de bu aşktan kurtulldum.

 19. Ali :

  arkadaşlar bende süryani büyüsü yaptırmak istiyorum acaba emirhan hoca bu işi yapar mı? Süryani büyüsü çok zor yapılıyor diyolar.

  • Aygün :

   Tabiki yapar emirhan hoca süryani büyüsünü arkadaşım kendisi başarılı bir hoca süryani büyüsünde .

 20. Bilgiye :

  Bende medyum musul hocama süryani büyüsü yaptırdım. Kocam için 23 gün sonra oldu. Çok etkili sonuçlar verdi. Kocamı boşa cekmişim bu zamana kadar dedim kendime, musul hocamla görüşmek isterseniz 0537 580 03 64 telefonu bu.

 21. Ali :

  arkadaşlar çok dikkat edin. süryani büyüsünü gerçekten bilen ilmi yüksek birinin yapması lazım. kesilikle emirhan hoca bu konuda kendini ispat etmiş bir kişidir, gözünüz kapalı işlem yaptırın ,0537 597 18 49 bu numaradan ulabilirsiniz kendisine .

 22. Sevda :

  Herkese merhaba, süryani büyüsü dedikleri şey çok etkili ve kısa sürede sonuç veriyor. Özellikle Bedirhan hoca tarafından yapılan işlemler kalıcı ve daha etkili oluyor.Benim 16 gün sürdü çalışmam sonuç aldım herkese çalışması için tavsiye edebilirim sonuçta paranız boşa gitmemiş oluyor ve mutlu oluyorsunuz.

 23. Selin :

  Süryani büyüsünden çok iyi sonuç aldım medyum armağan ile çalışma konuşuyorum isterseniz özellikle Süryani için çalışmanızı tavsiye ederim.

 24. GÜLŞAH :

  MERHABA MEDYUM BEDİRHAN HOCAM, KOCAMA SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM KAÇ GÜN SÜRER TAHMİNEN. YADA BANA TAVSİYE EDECEĞİNİZ BAŞKA BİR BÜYÜ ÇEŞİDİ VAR MIDIR? SİZİN TAVSİYELERİNİZE UYARIM MEDYUM BEDİRHAN HOCAM.

 25. Petek :

  ARKADAŞLAR SÜRYANİ BÜYÜSÜ FİYATINDA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM. BENDE YAPTIRMAK İSTİYORUM? ACABA HANGİ MEDYUM OLUMLU SONUÇLANDIRIYOR. BANA CEVAP BEKLİYORUM.

 26. Ayperi :

  Armağan hoca sizlere öneririm kendisi çok başarılı bir medyumdur süryani büyüsünü en kısa sürede bana yaptı ve çok memnunum kaldım

 27. Medyum Baransel :

  İyi günler bende Medyum Baransel hocamla başladım.ve sonuçlar güzel sonuçlandı ben nişalım için yaptırdım. Nişanlımın bana karşı tavırları eskisi gibi oldu. Baransel hocama ulaşmak isterseniz 0535 636 62 82 den arayın.

 28. Betigül :

  musul hocam için bir kaç araştırma yaptım kendisi süryani büyüsü gibi bir çok büyüde yardımları olmuş en kısa sürede bende kendisine ulaşacağım

 29. Mustafa :

  Armağan hocaya bir kaç hafta önce telefon ile görüşmemiz oldu bana süryani büyü için çok yol gösterdi yardımlarını eksik etmedi ona ne kadar dua etsem azdır.

 30. Esengül :

  Medyum Bedirhan hoca hakkında çok iyi yorumlar var süryani büyüsü için bana yardım ede bilir mi

 31. Gül :

  Süryani büyüsü için emirhan hocamdan yardım aldım. yardım etti.saygılarımı sunarım.herkese tavsiye ederim.mutlaka görüşün , memnun kalıcaksınız, emirhan hocaya ulaşmak için 0537 597 18 49 arayın.

 32. Barış :

  Medyum Baransel hocam ile sevdiğim kıza süryani büyüsü yaptırdım sevdiğim kız bana aşık oldu hocamı sizlere ne kadar övsem azdır.

 33. Sevilay :

  Bende uzun zamandır süryani büyüsü yaptırmak istiyorum. Medyum Bedirhan hocam bu büyüyü tuttura biliyormu acaba?

 34. Nurnisa :

  baransel hocam merhaba bende Süryani Büyüsüne çok inanıyorum etkisininde çok fazla olduğunu düşünüyorum Süryani Büyüsü yaptırmak istiyorum hocam nasıl yapabiliriz.

 35. Burçin :

  Kocamın evine bağlı kalması için medyum emirhan hoca ile süryani büyüsü için çalıştım gerçekten de eskisinden daha bağlı oldu.

 36. Berke :

  Merhaba acaba sevdiğim kişiyi kendime aşık etmek için Süryani Büyüsü yaptırsam olur mu?

 37. YAVUZ :

  Medyum Baransel hocama minnettarım kendisine saygılarımı iletiyorum. çok mutluyum eşim için yapmış olduğunuz bağlama muskası sonuç verdi.Eşim ayrılmaktan vazgeçti. Sizden Allah razı olsun.

 38. Cavide :

  Baransel hocama süryani büyüsü yaptırdım çok etkili oldu hocama burdan çok teşekkür ederim.

 39. SELMA :

  Papaz büyüsü için medyumlardan hangisi olumlu sonuçlar veriyor. Bana bu konuda cevap verirmisiniz?

 40. Beste :

  Abim eşini aldatıyordu karısıda onu sevdiği için boşanmak istemiyordu düzeliceğini ümit ediyodu ama öyle olmadı biz de en son olarak medyum Baransele ile süryani büyüsü yaptırdık artık abim sadece karı ile ilgileniyor

 41. Dilek :

  Ben eşim için kısa sürede etkili olması için süryani büyüsü yaptırdım.Emirhan hocayla çalıştım çok iyi sonuç aldım diyebilirim çünkü 9 gün süren işlem sonrasında eşimde ciddi anlamda değişikler oldu bence çalışmanız gereken medyumlar dan birisi emirhan hoca.

 42. Özgül :

  MERHABA SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPTIRANLAR BANA BURADAN YAZABİLİR Mİ ACABA NE GEREKİYOR SÜRYANİ BÜYÜSÜ İÇİN?

  • Arya :

   Arkadaşım lncelikle kendine güvenilir bir hoca seçmelisinki bu işi yapsın gerisi zaten gelir merak etme.

 43. Aygün :

  Bedirhan hocaya gerçekten güvene bilirsiniz kendisi işini severek ve ilgi gösterek yapıyor

 44. SÜRYANİDEN İYİHOCA :

  MERHABA BEN BARANSEL HOCAMA SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM KENDİSİ ÇOK İYİ BİR MEDYUM GERÇEKTEN HER İŞİMİ HALLETTİ ONUN SAYESİNDE RAHATA KAVUŞTUM.

 45. Cavidan :

  Selam bende medyum Armağan hocayı sizin yorumunuzu okuduktan sonra aradım benimde eşimle aramda sorunlarım vardı. ailesinin aklına uyup benden boşanmak istiyordu bende medyum armağan hocayı arayıp bakım yaptırdım. eşime büyü yapıldığını söyledi büyüyü bozmak için çalışmalara girdi. 22 gün sürdü eşimin üzerindeki büyü bozuldu bana geri geldi bağlandı şuan çok mutluyum armağan hoca sayesinde size çok teşekkürler ediyorum. Armağan hocamı aramak isterseniz 0538 331 72 11 telefonu bu.

Bir Cevap Yazın